Αγγελίες > Ελλάδα > Κρήτη > Ακίνητα > Οικόπεδα - Αγροτεμάχια

FreeList.gr | © OpenStreetMap
1-27 από 27 αγγελίες

ΠΩΛΗΣΗ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟΥ

€ 1
22-05-2026
Εμβαδόν: 215 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πωλείται αγροτεμάχιο με 20 ποτιστικά ξινόδεντρα, 215 τ.μ. περίπου, στην Τοπική Κοινότητα Πλατάνου Καινουργίου του Δήμου Γόρτυνας, λίγο πριν την είσοδο του χωριο…
2

Οικόπεδο για αγορά 3 χλμ από τη θάλασσα Στέρνες Ακρωτηρίου Χ

€ 95.000
25-08-2024
Εμβαδόν: 1014 τ.μ
Μη επιπλωμένο
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πωλείται οικόπεδο 1014τμ στην περιοχή Στέρνες Ακρωτηρίου Χανίων 3χλμ από τις παραλίες Μαράθι και Λουτράκι άρτιο και οικοδομήσιμο χτίζει 400τμ Τιμή πώλησης 95.…
3

Αγροτεμάχιο άρτιο και οικοδομήσιμο

€ 9.500
25-07-2024
Εμβαδόν: 5200 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πωλείται αγροτεμάχιο 5,3 στρέμματα, καλλιεργήσιμα τα 4, 33 μεγάλα ελαιόδεντρα, άρτιο και οικοδομήσιμο, δύο χιλιόμετρα δυτικά του Κεντριού Ιεράπετρας, άρδευση ΤΟ…
4

ΠΩΛΗΣΗ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ ΕΝΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ.

€ 75.000
08-11-2023
Εμβαδόν: 353 τ.μ
Μη επιπλωμένο
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΕΝΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΝΗΣΟΣ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΕΜΒΑΔΟΝ ΤΟΥ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ, ΕΙΝΑΙ 353 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΜΕΤΡΑ, 7 ΛΕΠΤΑ ΠΕ…
5

Αγροτεμάχιο με οικία

€ 160.000
31-08-2023
Εμβαδόν: 6000 τ.μ
Επιπλωμένο
3 υπνοδωμάτια
Ενεργ. κλάση: Β+
Σκυλιά: Ναι
Γάτες: Ναι
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πωλείται αγροτεμάχιο επίπεδο, με οικία κατοικήσιμη, εφαπτόμενο με τη κεντρική αρτηρία Σητείας – Ιεράπετρας, στη θέση «Καλογεράς», Δήμου Λεύκης, 6 στρεμμάτων με…
6

Οικόπεδο με θέα 832,55 τετραγωνικά μέτρα (1,5km από παραλία)

€ 33.000
08-08-2023
Εμβαδόν: 832 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
Οικόπεδο με θέα 832,55 τετραγωνικών μέτρων με δυνατότητα κατασκευής βίλας, 1,5χλμ από παραλία, το λιμάνι και ξενοδοχεία του Πανόρμου. Το οικόπεδο βρίσκεται ε…
7

Πωλείται αγροτεμάχιο

Δ/Α
07-08-2023
Εμβαδόν: 2370 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πωλείται αγροτεμάχιο εμβαδού 2370 τ.μ. , προσόψεως, επικλινές, βορειοανατολικού προσανατολισμού έχει πρόσβαση από ασφαλτο. Βρίσκεται εκτός των ορίων του οικισ…
8

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΕ ΘΕΑ ΣΚΑΛΑΝΙ

€ 58.000
14-06-2023
Εμβαδόν: 655 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΕπαγγελματίαςΠροσφορά
(11744) ΣΚΑΛΑΝΙ οικόπεδο 655τμ, εντός οικισμού, άρτιο και οικοδομήσιμο, με ωραία θέα. Τιμή 58.000 Ευρώ. ΠΛΗΡ. ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΡΗΤΗΣ 2810 34.36.35 ΚΑΙ 6944870180…
9

οικόπεδο Γαληνού Παλιά ΚΑΤΕ Ηράκλειο Κρήτη

€ 240.000
31-05-2023
Εμβαδόν: 841 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΕπαγγελματίαςΠροσφορά
(11743)ΓΑΛΗΝΟΥ (ΚΑΘΕΤΟΣ ΣΤΗ ΧΡΙΣΤΟΜΙΧΑΛΗ ΞΥΛΟΥΡΗ) ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΤΕ γωνιακό οικόπεδο 841τμ, άρτιο και οικοδομήσιμο, με Σ.Δ. 0,8, μεγάλη πρόσοψη. Τιμή 240.000 Ευρώ.…
10

ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ ΜΕ ΚΤΙΣΜΑ

€ 42.000
18-04-2023
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ ΜΕ ΚΤΙΣΜΑ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ 4100 Μ. - ΜΕ ΕΛΑΙΟΔΕΝΔΡΑ…
11

ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΓΕΩΤΕΜΑΧΙΟ ΣΤΙΣ ΑΝΩ ΑΡΧΑΝΕΣ

€ 53.000
08-04-2023
Εμβαδόν: 1881 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΓΕΩΤΕΜΑΧΙΟ ΣΤΙΣ ΑΝΩ ΑΡΧΑΝΕΣ, 1881 τμ, ΣΕ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΑΠΕΡΙΌΡΙΣΤΗ ΘΈΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΕΒΑΊΩΣΗ ΌΡΩΝ ΔΌΜΗΣΗΣ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ.…
12

ΟΙΚΟΠΕΔΟ 3.361 τ.μ. εντός του οικισμού ΒΑΜΟΣ

€ 200.000
19-03-2023
Εμβαδόν: 3361 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΟΙΚΟΠΕΔΟ 3.361 τ.μ. εντός του οικισμού ΒΑΜΟΣ συντ. κάλυψης 70% πρόσοψη σε 2 δημοτ. δρόμους , άρτιο και οικοδομήσιμο…
13

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

€ 60.000
14-11-2022
Εμβαδόν: 380 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Α
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ. ΕΙΝΑΙ 380 Τ.Μ. ΕΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΕ ΔΕΗ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΠΑΛΑΙΟ ΚΤΙΣΜΑ ΠΕΤΡΟΚΤΙΣΤΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙ…
14

Οικόπεδο Μοδι πλατανιας

€ 52.000
12-11-2022
ΙδιώτηςΠροσφορά
Οικόπεδο Μοδι πλατανιας370τμ εντός οικισμού χτίζει 240τμ πάνω σε άσφαλτο Δημοτική οδό 1200 μέτρα από τη παραλία 10 λεπτά από την πόλη των Χανίων και 3 χιλιόμετρ…
15

Οικόπεδο ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μόχλος Σητείας

Δ/Α
08-08-2022
Εμβαδόν: 53000 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΕπαγγελματίαςΠροσφορά
(11441)ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΜΟΧΛΟ ΣΗΤΕΙΑΣ μοναδικό οικόπεδο στην περιοχή 53.000τμ, με φανταστική θέα θάλασσα. Προσφέρει σε απόσταση 200 μέτρα από τη θάλασσα, 4 ισόγειες…
16

Πώληση οικοπεδου 1600mΑρτιο κ Οικοδομησιμο

€ 150.000
22-07-2022
ΙδιώτηςΠροσφορά
Πώληση οικοπεδου 1600mΑρτιο κ Οικοδομησιμο…
17

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΕΡΟΚΑΜΠΟΥ ΣΗΤΕΙΑΣ

€ 60.000
15-06-2022
Εμβαδόν: 2000 τ.μ
Μη επιπλωμένο
Ενεργ. κλάση: Εξαιρείται
ΙδιώτηςΠροσφορά
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΕΡΟΚΑΜΠΟΥ ΣΗΤΕΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΡΤΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥ. 2 ΣΤΡΕΜΜΑΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΨΗ ΣΤΟ…
18

Πωλείται ή δίδεται για αντιπαροχή οικοπέδο

€ 90.000
21-03-2022
Εμβαδόν: 2225 τ.μ
Ενεργ. κλάση: Β
ΙδιώτηςΠροσφορά
13 χλμ. από το κέντρο του Ηρακλείου στο χωριό Ελιά πωλείται οικόπεδο 2225 τ. μ. Το ακίνητο βρίσκεται εντός οικισμού και είναι άρτιο και οικοδομήσιμο αφού δύνατα…
19

ΠΩΛΗΣΗ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ-ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ

€ 45.360
13-03-2022
ΙδιώτηςΠροσφορά