Ελλάδα   >   Ν. Σερρών   >   Σέρρες   >   Εργασία   >   Διαδίκτυο - Πληροφορική

iRepair Careers Θέση: Τεχνικός Η/Υ   (Σέρρες)

Κωδικός αγγελίας: 90801-4-0
Αποθήκευση στις αγαπημένες
Ημερομηνία καταχώρησης: 01-02-2019 12:47:45
Απαντήστε στο: [email protected]

iRepair Careers
Θέση: Τεχνικός Η/Υ
Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του νέου καταστήματος στις Σέρρες, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών/λαπτοπ. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών σε συνδυασμό με την ποιότητα επισκευών και παροχής υπηρεσιών, σύμφωνα με τα υψηλά πρότυπα των iRepair.
Απαιτούμενα προσόντα:
- Κατάρτιση και υψηλό τεχνικό υπόβαθρο
- Τουλάχιστον 1 με 2 χρόνια προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση
- Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
- Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
- Ομαδικό πνεύμα, ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
- Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικούς ρυθμούς εντός σύντομων προθεσμιών
- Δυνατότητα συνεχούς προσαρμογής και εκμάθησης νέων τεχνολογιών
- Άριστη γνώση Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά)

Βασικές αρμοδιότητες:

- Να μπορεί να κάνει ορθή διάγνωση και να γνωρίζει πώς να αντιμετωπίζει απλά και περίπλοκα τεχνικά προβλήματα, με αποτέλεσμα την επιτυχή επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών/λάπτοπ
- Να παρέχει εύστοχες συμβουλές στους πελάτες για την επίλυση τεχνικών προβλημάτων
- Να απαντά σε τηλεφωνικές κλήσεις πελατών και online chat με επαγγελματική, ευγενική και φιλική συμπεριφορά
- Να εξηγεί περίπλοκα τεχνικά προβλήματα, με άμεσο και κατανοητό τρόπο
- Να διασφαλίζει σε κάθε περίπτωση ότι οι επισκευές ανταποκρίνονται ή και υπερβαίνουν τα υψηλά πρότυπα ποιότητας iRepair
- Να φροντίζει πάντα οι πελάτες να έχουν μια ευχάριστη εμπειρία παρέχοντας άριστη εξυπηρέτηση
Παροχές:
• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
• Πλήρης απασχόληση / Συνεχές ωράριο
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες

Όσοι αγαπούν την τεχνολογία και επιθυμούν να γίνουν μέλος της μεγάλης ομάδας των iRepair μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: [email protected]

Προσφέρω θέση εργασίας
Αγγελιοδότης: Επαγγελματίας / Επιχείρηση (Μη εγγεγραμμένος χρήστης)
Τύπος αγγελίας: Προσφορά (Θέλω να προσλάβω κάποιον - προσφορά θέσης εργασίας)

X Διαγραφή αγγελίας Σήμανση / αναφορά αγγελίας Κοινοποίηση

→  Χρήσιμες συμβουλές για ασφαλείς συναλλαγές  ←

Προσθήκη νέας δωρεάν αγγελίας